[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Demi poston foto joshëseDemi Rose ka treguar gjoksin e saj seksi në bikine të kuqe derisa modelja ka vazhduar ti shijojë pushime në Ibiza

Ajo mori famë për format e saj të kolme dhe fizikun e saj të jashtëzakonshme.

Demi Rose edhe sot ka postuar një foto tepër të nxehtë para 10.5 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, e ku tregon gjoksin dhe të pasmet e saj.

Menu Title