[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Demi vazhdon që të bëj foto nudoDemi Rose ka vazhduar që të bëj foto nudo duke pasur një paraqitje seksi derisa ajo ka pozuar gjatë pushimit të saj në Tajlandë…pas ndarjes nga DJ Chris Martinez

Ajo ka udhëtuar nëpër botë pasi u nda nga DJ Chris Martinez në tetor.

Demi Rose i ka treguar ish të dashurit të saj se çfarë ka munguar derisa është paraqitur e zhveshur në një paraqitje me bikine të vogla në Instaghram të martën.

Bukuroshja nga Sutton ka bërë disa foto të nxehta në Phuket, ishullin në Azi gjatë javës së kaluar dhe në disa prej tyre ajo duket se është nudo.

Menu Title