[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Disa nga fotografitë ku Albërie Hadërgjonaj nuk i lë vend imagjinatësEdhe pse ka dekada në skenë, ajo vazhdon t’a mbajë tempon dhe të mos i lëshoj ‘pe’ asnjërës nga koleget, fjala është për të këngëtaren e famshme Albërie Hadërgjonaj, e cila pavarësisht viteve, vazhdon të duket bukur dhe më në formë se asnjëherë. 

Ajo shpesh poston fotografi në rrjetet sociale ku shfaq linjat e saj tërheqëse trupores, shkruan botapress.info.

Botapress.info ka zgjedhur disa nga fotografitë e saj ku ajo ka shpërthyer me linjat e saj.

Menu Title