[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dj nga Peja tallet me Morena Tarakun, në mes të ndejës e lëshon: “O qoma lokacionin”DJ nga Peja, Armend Gorqa, i njohur me nofkën “Dj Mena” ka tërheqhur vëmendjen gjatë një nate teksa po bënte muzikë në një pub.

Gjatë muzikës që Dj po luane në një moment të caktuar ai vui dhe thënien e famshme “O qoma lokacionin” të Morena Tarakut, e cila tashmë është bërë virale në internet.

Njerëzit që ishin të pranishëm aty filluan duke qeshur me këtë miksim të bërë nga Dj.

Videoja që Dj nga Peja ka publikuar ka marrë komente të shumta, ndërsa pavarësisht se Morenën e ka etiketuar në këtë video ajo nuk ka bërë ndonjë reagim.

VIDEO

Menu Title