.
×

Duket seksi në çdo paraqitje, Nora ‘dëshpëron’ me këto imazhe 

Këngëtaret shqiptare janë shpesh në fokus të mediave.

 

Jeta e tyre, veshjet e shtrenjta dhe pamja janë disa nga elementet që gjithnjë tërheqin vëmendje.

 

Edhe pse shumë nga artistet kanë bërë ndërhyrje kirurgjike ato pa grim duken pothuajse krejtësisht ndryshe, madje vështirë se mund të njihen.

 

Nora Istrefi, është njëra ndër artistet më seksi por nganjëherë “zhgënjen” fansat me paraqitjen e saj, siç është rasti në fotografitë që ka publikuar së fundmi.

 

Pamja e saj nuk lë edhe aq për të dëshiruar edhe pse duket e freskët por jo edhe aq në formë.

 

Këngëtarja Istrefi ka paralajmëruar këngë të re, por kjo e fundit mbetet dueti me Gjikon