[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Duket si Trump, por është gruaNjë e moshuar në Spanjë ngjan mjaft me Doland Trump, pasi fotoja e saj u bë virale. Gazetarja Paula Vazquez po punonte mbi një artikull për fermerët dhe dëmshpërblimet për stuhitë, sipas Newsweek.

Ajo foli me Dolores Leis Antelo, e cila jeton në një fermë në Cabana de Bergantinos, i bëri një foto dhe e postoi në Instagram.

 

Vasquez tha për median spanjolle Faro de Vigo, se ajo nuk e kishte vënë re ngjashmërinë mes Trump dhe Antelo. Por njerëzit online, po.

 

Ka dhe nga ata që me ironi shkruajnë “Ndoshta është e motra po ai nuk di gjë”.

 

Menu Title