[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E dashuruar deri “n’vesh”, Adriana publikon video duke u puthur me Keith (Video)Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi dhe sportisti afrikan Keith Groenveld megjithëse kanë një ndryshim bukur të madh në moshë, ata kanë gjetur veten të njëri-tjetri dhe po i shojojnë momentet më të ëmbla të dashurisë, shkruan Botapress.
Adriana e Keith kanë publikuar foto të përbashkëta nga vende të ndryshme të Kosovës, por edhe nga plazhi.
Por së fundi Adriana ka postuar një videu ku shihet duke u puthur më të dashurin e tij që është hiq më shumë se 21 vjecar, shkruan Botapress.

 

 

PER VIDEO KLIKO KETU

 

Menu Title