[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E fejuara e Rashicës reagon në rrjetet sociale – ja çka shkruan para ndeshjesYlli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, vazhdon që të përkrahet fuqishëm nga bashkëshortja e tij, Belkiz Kera-Rashica,.Belkiz Kera edhe para ndeshjes me Bullgarinë, ka reaguar në rrjetin social Instagram duke i dëshiruar suksese.

Kujtojmë se Rashica në ndeshjen e fundit ndaj Malit të Zi, e shënoi golin e vetëm për Kosovën në barazimin 1:1 në Podgoricë.Ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës zhvillohet nga ora 20:45.

 

Menu Title