[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘E ka marë një shtagë qaty ngat, ec po t’thom’, Anita tregon një kujtim të bukur me RamushinAnita Haradinaj ishte e ftuar në emisionin ‘1 kafe me Labin’.Bashkëshortja e ish-kryeministrit Haradinaj, tregoi disa të pathëna nga jeta e saj.Krahas detaje tjera, ajo tregoi edhe disa nga momentet e bukura me Ramushin.

Anita rrëfej një udhëtim me Ramushin në ‘Majën e Bajrakut’ në Suharekë. ‘Unë nuk është se eci shumë dhe u lodha dhe i thash nuk du me ec, çka osht kjo ec e ec, veç kur e ka marë një shtag qaty ngat edhe ma ka bo ec, ec po t’thom‘, tregon Anita duke qeshur.

Menu Title