[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E ofenduan rëndë, Anxhelina e bën ndjekësen të pendohet në InstagramAnxhelina ka vendosur të turpërojë në publik një ndjekësen e saj që i kishte dërguar një mesazh fyes. Këngëtarja shqiptare publikoi foton e bisedës në Instagram, ku i kthente përgjigje një vajzë të quajtur Blerta.

Ndërkohë që kjo e fundit e quante “k*rvë”, Anxhelina me shumë ironi e pyeste pse ishte e inatosur ndërsa i bënte dhe një koment për flokët:

“Pse kaq me inat Blerta? Me që ra fjala, paske flokë shumë të bukur”.

Por ndjekësja nuk i ktheu kurrë përgjigje dhe Anxhelina na tregoi se kjo është mënyra më e mirë për t’ua mbyllur gojën njerëzve.

Menu Title