[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E papranueshme – Eskalon anëtari i partisë Fjala: E shan më nënë gazetarin Visar DuriqiAvni Çakmaku nga Partia myslimane Fjala, ka eskaluar dhe ka fyer rëndë gazetarin e njohur Visar Duriqi të Insajderi TV.

Çakmaku i partisë Fjala i cili njihet për gjuhën tendencioze, e ka sharë me nënë dhe ofenduar gazetarin Duriqi në Prime Time të Kanal 10.

Moderatori i emisionit Xhemajl Rexha u detyruar ta mbyllë emisionin pas këtij ofendimi të ulët ndaj Duriqit.

Më poshtë keni videon dhe ofendimin e ulët që ka bërë Çakmaku i partisë Fjala, parti kjo e udhëhequr nga Gëzim Kelmendi./

V I D E O

Menu Title