[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

E rëndë, ky është njoftimi mortor për familjen Bllaca që u shua të martënPesë anëtarëve të familjes Bllaca nga Gjilani iu jepet sot lamtumira e fundit. Familjarët e tyre përmes një njoftimi kanë bërë të ditur se varrimi do të bëhet sot në orën 15:00 në varrezat e fshatit Cërnicë të Gjilanit.

“Familja Bllaca ju njofton se ceremonia e varrimit të pesë anëtarëve të familjes Bllaca që ndërruan jetë tragjikisht bëhet ditën e enjte me Namazin e Ikindisë në ora 15:00 në varrezat e fshatit Cernicë. Ju ftojmë të ndajmë dhembjen me familjen Bllaca”, thuhet në njoftim.

Ndryshe, të martën ka ndodhur rasti tragjik në Gjilan, ku dyshohet se policja V.B ka vrarë prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten.

 

Menu Title