[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Edhe Kamala Harris del në skenëZëvendëspresidentja në ardhje e SHBA-së, Kamala Harris, bashkë me bashkëshortin e saj, Doug Emhoff, kanë dalë në skenën ku do të bëhet ceremonia e inaugurimit të saj dhe të Joe Biden, si president i ardhshëm i Amerikës.

Po ashtu, edhe Biden bashkë me bashkëshorten e tij Jilly kanë dalë në skenë, shkruan BBC, transmeton Botapress.info.

Menu Title