.
×

Edhe një i ftuar nga Gjykata SpecialeIsh-luftëtari i UÇK-së, Nuhi Krasniqi ka pranuar ftesë nga Dhomat e Specializuara në Hagë.Lajmin e ka konfirmuar kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati.

”Sot morra lajmin që avokati dhe luftëtari i liris së UÇK’së z. Nuhi Krasniqi është thirrur nga gjykata speciale si gjith luftëtarët e liris edhe ky do të dali i pastër.”, thuhet në njoftim.

Sot morra lajmin që avokati dhe luftëtari i liris së UÇK'së z. Nuhi Krasniqi nga Malisheva është thirrur nga gjykata speciale , si gjithë luftëtarët e liris edhe ky do të dali i pastër.

Publiée par Hysni Gucati sur Jeudi 20 février 2020