[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Eliza Hoxha nuk e respekton vetizolimin, del rrugëve të PrishtinësDeputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha para pak ditësh ka njoftuar që në testin për COVID- 19 ka rezultuar pozitiv. Sipas IKSHPK- së personat e infektuar duhet të vetizolohen dhe të mos dalin jashtë në mënyrë që të mos bartet infektimi.

Por Hoxha nuk po i respekton masat e IKSHPK- së. Në disa fotografi të siguruara nga Agjencia e Lajmeve FaktePlus ajo shihet rrugëve të Prishtinës.

Menu Title