[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Elvana tregon belin e saj të hollë në fotot e fundit, paraqitet me një simbol fetarëKëngëtarja Elvana Gjata ka bërë një fotosesion të ri e ku ekspozon asetet e saj kryesore Është kthyer fuqishëm në skenë këtë vit dhe synon që vitin ta përmbyllë me fitoren e Festivalit të Këngës në RTSH, ku si fitues nga ky festival do të mund të prezantohet Shqipëria.

Në këtë fotosesion, Elvana paraqitet tepër e nxehtë derisa tregon linjat e saj trupore, me theks belin e saj të hollë.

Shqiptarja, për herë të fundit realizoi këngën “A m’don”, një këngë që ka më shumë se 14 milionë klikime në youtube.

Menu Title