.
×

Emily e nxehtë në të kuqe(foto)Modelja e njohur, Emily Ratajkowski është dukur mjaft elegante dhe tërheqëse teksa kishte vendosur të vesh një fustan të gjatë e të shkurtër.

Modelja, e cila është bërë e njohur në vitin 2012, falë paraqitjes së saj seksi në videon, Blurred Lines, ka vendosur që kësaj radhe të paraqitet me një fustan të kuq e të gjatë.

Ajo tregoi linjat e saj perfekte të cilat janë për tu admiruara, ndërsa ishte në tapetin e kuq të premierës së Gone Girl në Neë York.

Për më shumë, 23 vjeçarja është mjaft aktive në rrjete sociale, pasi po shpërndan fotografi nga më të ndryshmet, duke reklamuar trupin e saj pothuajse perfekt.