[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Emine Shabani në konkurencë me Melinda Ademi, të gjithë po e thërrasin Melinda!21 Vjeqarja nga Prishtina Emine Shabani tani më po qmendë të gjithë Kosovën me bukurinë e sajë ku shihen fotot e sajë në rrjetet Sociale të Emines. Emine Shabani do ta mësojmë shume shpejte se a do te hyjë në botën e showbizit apo vetem do të jetë një ndër femrat më të bukura Shqiptare në Botë.

Eminja dhe Melinda tani më po quhen Nji në kosovë për shkak ngjashmërisë së tyre Eminja shpeshë here thirret ne Prishtin Melinda.

Menu Title