.
×

Enca Haxhia: Ndjehem shumë e bukur dhe nuk kam konsumuar ende ‘bari’ 

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është gjithmonë shumë e përfolur në media. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Kurdistan, duke rrëmbyer vëmedjen edhe të mediave të huaja.

Enca është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar për ndjekësit një video në InstaStory, duke u treguar atyre se ndjehet e bukur, ndërsa thotë se ende s’ka konsumuar ‘bari’.