[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Eni Koçi pozon me bikine, Genci nuk i reziston edhe ai i lë një komentKëngëtarja Eni Koçi ka pozuar në bikine e shtrirë dhe foton e ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram‘,i, ka ekspozuar këmbët e saj të gjata dhe belin e bukur.Artistja, ka marrë komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj, një koment i ka shkruar edhe i dashuri i saj Genc Prelvukaj.

‘E gjeni dot ku ndodhem…’, ka shkruar ajo në imazhin e mëposhtëm.Këngëtari Genc Prelvukaj i ka shkruar disa emoy të flakës në foto, me atë mendimin se ajo po duket ‘zjarr‘.

Ajo ia ka kthyer me një emoy ‘zemër‘.

Eni dhe Genci, tashmë janë në lidhje dashurie që një kohë, çifti kanë publikuar edhe projekte muzikore së bashku.

Menu Title