[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fatmir Limaj fton qytetarët në protestëLideri i Nismës për Kosovë, Fatmir Limaj i ka ftuar qytetarët për pjesëmarrje në protestë.
Ai ka thënë se këtë po e banë për ta shprehur pakënaqeshin për gjendjen aktuale në vend.

Lexojeni të plotë postimin e Limajt:

Te dashur miq,

Sot, si një qytetar i preokupuar me zhvillimet ne vendin tim, do t’i bashkangjitem protestes gjithepopullore per te shpreh paknaqesine time me gjendjen ne vend.

Ju ftoj ta beni te njejten gje, pasi, vendi yne dhe qytetaret tane meritojne me mire.

Shihemi ne proteste.

Menu Title