.
×

Femra të zhveshura që puthen e preken, Noizy publikon klipin me skenat e nxehtaPak minuta më parë reperi Noizy ka publikuar videoklipin e këngës më të re, ‘Colpo Groso’ Klipi është në bashkëpunim me reperë të tjerë shumë të njohur, Snik, Capo Plaza dhe Gue Pequeno.

Por çfarë vihet re? I gjithë videoklipi është u mbushur me skena hot, me femra që puthen e preken.