[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fërkoje mik, fërkojeAta e mbyllën vitin e shkuar me diskutimet rreth një martese të mundshme dhe këtë vit janë fotografuar më të dashuruar se kurrë.

Çifti i “Towie”, reality show-t që i bëri të famshëm, Tommy Mallet dhe Georgia Kousoulou janë fotografuar duke shkëmbyer grimca romance.

Çifti është fotografuar në Bangkok ku janë duke kaluar pushimet nën diellin e ngrohtë tajlandez.

Tommy është dukur mjaft i gatshëm ndaj të dashurës së tij aq sa ka nisur t’i përhapë kremin kundër diellit në kofshë të dashurës së tij.

Shumë persona do të donin të ishin në vend të tij!

 

Going strong: Loved-up couple Georgia Kousoulou and Tommy Mallet couldn’t seem to keep their hands off each other as they enjoyed a sunshine break to Thailand over the New YearKisses: The Only Way Is Essex stars almost appeared to be on their honeymoon as they kissed and canoodled during a fun day out on the beach together

Menu Title