[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Fjolla Morina: Gjithmonë i kam dashur gjërat e ndaluaraKëngëtarja Fjolla Morina nuk po ndalet së publikuari imazhe në Instagram. Ajo madje në të shumtën e rasteve po shkruan për politikë e po lëshon edhe batuta.

Së fundmi ka dashur të tregoj se gjithmonë i kanë tërhequr vëmendjen gjërat të cilat kanë qenë të ndaluara.

“Gjithmonë i kam dashtë gjanat e ndalueme”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit.

Kujtojmë se ajo dhe koleget e saj po qëndojnë nëpër shtëpitë e tyre pranë familjes pasi u janë anuluar mbrëmjet muzikore e të gjitha atkivitetet që lidhen me punën që bëjnë

Menu Title