.
×

Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajoFjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj, ajo është një “single mami”, nëna e dy vajzave, Lediana dhe Aylah, këngëtarja duket aq e re saqë nuk do e besoni se ajo ka mbushur vetem 33 vite.

Sot ajo ka marrur urime të shumta, por një urim i veçantë ishte ai  që ajo e publikoi  nga vajza e saj e madhe Lediana, shkruan Botapress.info

Fjolla Morina është shprehur në rrejtin social Instagram, duke thënë se është shume e lumtur, dhe nje femer e fort e me karakter.

“Po hap edhe nje vit tjeter ne jeten time. E bekuar por mbi te gjitha me koken lart sepse po le pas nje vit ku nuk kan munguar momente te lumtura,te hidheruara,gezime,deshtime e sfida.

Por te gjitha keto me kane bere ate qe une jam sot,nje femer e fort dhe me karakter. Shume mirenjohese per te gjithe ato njerez qe me kane qendruar prane ne dite te mira dhe ato te keqija.

Today, I just ëant to thank God for adding another year to my life. Happy birthday to me.#33 never looked this good” ka shkruar këngëtarja ne Instagram.

Fjolla së fundmi ka bërë një set fotografish ku duket mjaftë seksi.