.
×

Fjolla tregon disa nga skenat e klipit të ri, paraqitet transparenteKëngëtarja Fjolla Morina është në vlugun e punës për të realizuar klipin e saj më të ri Ajo ka postuar disa fotografi në Instagram kohëve të fundit, e që duken se janë skena nga klipi i saj i ri.

Këngëtarja e kolme, e cila shquhet edhe për format e saj bombastike, gjoks dhe të pasme seksi, ka të veshur një veshje të bardhë transparente.