[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Flasin familjarët e 17 vjeçares që e humbi jetën sot aksidentalisht në KlinëNjë gjimnaziste në Klinë, e humbi jetën sot aksidentalisht.Atë e goditi treni, teksa e ndjera po shkonte për mësim.Prindërit e viktimës kanë akuzuar drejtuesin e trenit për mos kujdes dhe përgjegjës për vdekjen e të bijes.

Një nga dëshmitaret e rastit ka deklaruar se treni ka aktivizuar borinë disa herë para se t’i afrohej vendit ku ndodhet viktima, por sipas tij ajo nuk e ka dëgjuar pasi që ka pasur kufje në vesh.

E një tjetër dëshmitar deklaroi se shkak i këtij aksidenti është edhe mos funksionimi i sinjalizuesve.

Menu Title