[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara publikojnë këngën “Doja”Ka disa ditë në media që përflitet për duetin e radhës nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, shkruan GazetaBlic.Pas suksesit me këngën “Nallane 2”, dyshja kanë realizuar projektin e dytë së bashku.“Doja” mban titullin kënga më e re nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, e cila është realizuar vetëm në audio.

“Doja” është shkruar nga këngëtari Lindon Berisha, ndërsa muzika dhe prodhimi nga Darko Dimitrov.Më poshtë mund të dëgjoni këngën:

Menu Title