[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Foto e publikuar për herë të parë/ Anton Quni me Ahmet KrasniqinFoto të publikuar për herë të parë ku shihen heroi i kombit, kolonel Ahmet Krasniqi dhe ish deputeti i LDK-së, ish komandant i Koshares, Anton Quni.

Foto mendohet se është realizuar në Shqipëri, ndërsa përveç heroit Krasniqi dhe komandant Qunit, në foto shihen edhe ushtarët tjerë të UÇK-së, si Hafir Hoxha.

 

Menu Title