[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Futbollisti tjetër tregon lajmin e madh para ndeshjes, familja Xhaka po shtohet sërishNjë lajm i mrekullueshëm vjen nga familja Xhaka!Vetëm një muaj e pak pas ardhjes në jetë të vajzës së Granitit dhe Leonitës, Ayana, familja po shtohet sërish.Këtë radhë janë Arbnora dhe Taulanti që do bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes fotografive në rrjete sociale teksa urimet nga ndjekësit kanë qenë të shumta.

View this post on Instagram

MUM,DAD & OUR ANGEL??♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Menu Title