[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gazetari i thotë Norës se është në lidhje të re, përgjigja e saj është epikeNora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes se tyre para dy muajve por shumë herë po përfliten për lidhjet e tyre të reja

Por, Nora nuk është deklaruar për këtë ndarje dhe këtë e ka bërë shkurt pas dy muajve

Edhe për Norën edhe për Robertin ka pasur thashetheme, madje edhe fotografi të ndryshme ku Roberti ishte parë me një femër tjetër e po ashtu ishte aluduar që në pushime me Norën ishte edhe një mashkull që për momentin nuk dihet.

“S’kam ç’të shtoj, vetëm i uroj gjithë të mirat”, kishte thënë Nora në një intervistë të shkurt për Prive jkëtë javë por kur gazetari e pyeti Norën për lidhjen e re të saj që po përflitet Nora është përgjigjur shkurt duke dhënë një përgjigje epike “Bye”.

Menu Title