[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Genta Ismajli fotosesion mahnitës, më në formë se kurrëGenta Ismajli ka zbuluar se shumë shpejt do të sjell një projekt të ri muzikor.Këngëtarja ndërkohë që presim për këngën e re ka realizuar një fotosesion impresionuese, shkruan Indeksonline.

Genta erdhi ‘shpërthyese’ dhe në formë të mirë në veshje elegante dhe grim profesional të realizuar nga grimerja e njohur, Sellma Kosumoviq.

Ndryshe, Genta si çdo herë mori vëmendjen edhe me linjat e saj seksi që nuk kaluan pa u vënë re.

 

Menu Title