[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Getinjo reagon pasi Mozzik dhe Loredana u fotografuan së bashku në PrishtinëDitën e djeshme Mozzik dhe Loredana u fotografuan së bashku në një nga restaurantet e Prishtinës.

Dyshja ende nuk kanë konfirmuar se janë bërë bashkë, por që kohëve të fundit janë parë shpesh së bashku.E tani ka reaguar vet vëllai i Mozzik, reperi Getinjo përmes një komenti të bërë në Facebook, në nj nga lajmet e publikuara se çifti janë parë së bashku.

“Qe t’ju kallxoj të shpisë se fort marak janë bo. Falemnderit shumë” – është shprehur me shaka Getinjo.

 

Menu Title