[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gjendet pa shenja jete një person në Ferizaj 

Një person është gjetur pa shenja jete në bodrumin e shtëpisë së tij, njofton Policia e Kosovës. Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në Ferizaj. Sipas policisë, viktima është gjetur pa shenja jete në bodrumin e shtëpisë.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Ndërkohë rasti është duke u hetuar dhe nuk raportohet për persona të arrestuar.

Menu Title