[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Godet Bajrush Morina: Kjo parti më shumë ka facebook-a se votuesShefi i Botapress-it dhe analisti Bajrush Morina, ka komentuar votat e diasporës duke theksuar se kjo parti më shumë ka llogari të rrjetit social Facebook, sesa votues,shkruan Botapress.info

Morina, thotë se pas numërimit të votave nga diaspora, ai mendon ngjashëm si një mik i tij, e që është ajo se kjo parti ka më shumë ‘fejsbukista sesa votues’.

Morina shkruan në FB:

Pas numerimit te te gjitha votave nga diaspora, po pajtohem plotesisht me mikun tim Hysni Gerguri, nje LDK ist me zemer e me aktivitet: LDK ka me shume fejzbukista sesa votues!

Menu Title