[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Horoskopi për ditën e premte 16 janarHoroskopi për ditën e premte

Dashi

Ju duhet të qetësoheni dhe të shihni se si po zhvillohen gjërat , sepse edhe ashtu nuk mund ti kontrolloni ato.Do të ju bëjë mirë një shooping apo udhëtim i shkurtër.Megjithatë nuk do të jetë kjo një ditë aq e mërzitshme.Keni komunikim  të mirë me gjininë e kundërt. Do të keni një avanturë  megjithatë nuk do të ju hecë mirë  me partnerin e zgjedhur. Personat  që janë në lidhje do të kenë qaste  jo të këndshme me partnerët. Nuk duhet të flisni çdo gjë që ju bie në mend. Shëndeti I mirë.

 Dashi

Do ta keni të vështirë sot  ti përfundoni të gjitha obligimet në punë, diçka duhet të lini për nesër. Ju thjeshtë nuk jeni i disponuar për punë. Dëshironi ta ndihmoni dikë tjetër. Do të ishte mirë të mendoni për vetën dhe të bëni diçka që do të ju disponojë. Bëni mirë të dilni në mbrëmje pasi që aty mund ta takoni dikë që do të ju tërheqë. Personat që janë në lidhje do të  kenë momente të paharrueshme së bashku. Shëndeti i mirë.

Binjakët

Ngadal keni filluar të relaksoheni dhe të përshtateni në rrethana të reja. Ju dukeni optimist për disa gjëra.Do ta merrni një lajm të këndshëm ngë një femër. Ndoshta ka të bëjë me kthimin e një borxhi. Ju  po rrezatoni dhe jeni seksibile ndërsa dëshira seksuale po fillon të rritet. Imagjinata e juaja e madhe është për zili. Nuk do të thotë se mund të ndodhë diçka vetëm personi që ju pëlqen të jetë afër.Personat e kësaj shenje që janë në lidhje do të bëjnë një kompromis me partnerin. Kujdesuni  më shumë për shëndetin, mund të keni dhimbje barku.

Gaforrja

Dëshironi që idetë e juaja që ju vërtiten tash sa kohë në mendje ti  jetësoni. Nuk do të ishte keq që ju të këshilloheni me dy persona shumë të afërt. Do të filloni biseda jo formale me persona që ju rrethojnë.Ju mungon ndjenja e sigurisë. Realisht ju jeni duke shikuar se si të gjendeni në rrethanat  aktuale. Ju duhet  të përkushtoheni më shumë apo edhe për ta ndërruar  qasjen. Personat e lirë duhet të japin hapsirë personit I cili është lajmëruar në jetën tuaj. Personat në lidhje do të kalojnë qaste të bukura me partnerët. Probleme me veshët .

Luani

 Dëshironi diçka në jetën tuaj , por nuk jeni I sigurt se çka doni. Për shkak të pasigurisë që ndjeni  dhe problemeve që ju rrethojnë, keni filluar të shqetësoheni. Shqetësimet e tepërta janë të panevoshme tani për tani. Dikush që e njihni mund të  ju befasojë me qasjen  që bënë ndaj jush. Ju pëlqen ose jo , nuk do të jetë në mundësitë tuaja të ndryshoni asgjë.Gjithsesi ju nuk do të jeni i/e mërzitur. Dikush do të ju shuaj mallin për dikë që nuk e keni parë kohë të gjatë.  Shëndeti I mirë.

Virgjëresha

 Sot nuk do të duhej të shqetësoheni pa nevojë. Keni nevojë të  për plane afatgjate, por këtë nuk do ta bëni tani për tani. Ju nevojitet të merreni pak me hobin tuaj. Pasdite do të merrni lajme të mira.Në aspektin emocional do të keni ndryshime të mëdha. Ndaluni ,mos bëni shumë përpjekje , nëse është në pyetje personi që ju pëlqen.Personat në lidhje do të kalojnë më pak kohë me partnerët. Dita do të kaloj pa ndonjë problem shëndetësor.

Peshorja

 Verifikojeni informatat të cilat janë shumë të rëndësishme e që jus jell një person nga një vend tjetër.Një kohë të gjatë situata është e tensionuar  e që lidhen me bashkëpunëtorët  apo edhe dikush I huaj. Sot nervoza juaj do ta arrijë kulmin. Personat në lidhje sot do të mësojnë për një gënjeshtër nga i/e dashura.Besojini intuitës suaj. Personat e lirë do të flirtojnë kudo me këdo.Ndryshime në  shtypjen e gjakut.

Akrepi

Keni ide të shkëlqyera se si të dërgoni  në fund një plan tuajin. Ju bënëi punë individuale dhe I ikni bashkëpunimit me të tjerët. Do të sihte mirë të keni kontakte me persona që kanë përvojë më shumë se ju n ë sektorin privat.Personat e lirë mun d të  tërhiqen nga një person me temperament të njëjtë.Por disa nuk do të jenë të sigurtë nëse vertetë duan të kenë një lidhje.Personat në lidhje mun d të hyjnë në konflikte për gjera të vogla.Por, koha do të tregojë kush  ka të drejtë. Shëndeti  I mirë.

Shigjetari

Sot është dita kur ju duhet të lini fantazitë.Shumë gjëra varen nga njerëzit që ju rrethojnë.Do të jetë një  ditë interesante meqë një hobi tuajin do ta ktheni në një burim financiar.Emocionet do të jenë të forta sot. Personat e vetmuar do të  jenë melankonikë.Shumica e personave të kësaj shenje kanë mundësi të shumëta të zgjedhin.Të dashuruarit kanë dëshirë të jenë shumë kohë së bashku, por edhe  duan lirinë e tyre personale. Mund të lindin xhelozi  të pa justifikuara. Shëndeti i mirë.

Bricjapi

  Angazhimi I juaj do të jetë pozitiv në ngritjen e profesionalizmit në kolektivin tuaj.Sot do të merrni lajme të rëndësishme. Sot njerëzit nuk do të ndalen duke ju befasuar.Mund të jeni I ngarkuar për shkak të një ngjarje në familje.Ende e dëshironi partnerin e kaluar. Do të keni njohje interenate në mbrëmje , por ju  jeni I pavandosur.Kjo gjë ju ndodhë shumë shpesh sepse ju nuk ju duket asgjë interesantë.Shëndeti I mirë.

Ujori

Sot  mund të keni  kokëdhembje të madhe.Kjo do të ketë lidhje me një vendim  të marrë  para pak kohësh e që nuk duhet të ju shqetësojë. Një project mund të fillojë edhe pse paraprakisht do të ketë shumë fërkime.Nëse do të dilni në mbrëmje  do të shpenzon i më tepër se që keni planifikuar.Ju do të vazhdoni me flirte edhe për një kohë të gjatë.Do të përjetoni avantuara interesante.Personat e dashuruar do të kthejnë  pasionin tek personat e dashur.Kujdes ftohjes.

 Peshqit

Mos u merrni me thashethemet , sepse ato do të ju prishin mendjen për të arritur lartësinë në profesion. Hidhni pas shpinës  ato që flasin të tjerët.Disa  gjëra të vogla do të ju bëjnë   të lumtur. Me sharmin  tuaj do të përiftoni simpatinë e shumë personave, me theks të atyre që mbajnë pozita të larta në shoqëri. Nuk  pëlqeni  që dikush të luaj me ju, prandaj edhe rrini largë  njerëzve që ju pëlqejnë. Keni nevojë për më shumë pushim.

Menu Title