[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Humb jetën anëtari i rinisë së NISMA-sEndrit Zabërgja nga NISMA ka treguar se Besart Rama një i ri, anëtar i NISMA-s ka vdekur. Zabërgja tha se Rama ishte bashkëpuntër që nga themelimi i rinisë së NISMA-s.Ai u shprehu ngushëllime familjes.

Ky është postimi i tij i plotë:Sot me dhimbje të thellë morëm lajmin për ndarjen tragjike nga jeta të shokut tonë Besart Rama.Besarti ishte bashkëpunëtor i imi që nga themelimi i rinisë së NISMA-s, ai gjithmonë ishte i hareshëm, pozitiv, plot vullnet dhe ambicie.

Besartin do ta kujtojmë gjithmonë si shembull të djalit punëtor e të sinqertë. Ngushëllime familjes dhe gjithë atyre që e njohën!Do jetosh gjithmonë në zemrat dhe kujtimet tona Besart.

Sot me dhimbje të thellë morëm lajmin për ndarjen tragjike nga jeta të shokut tonë Besart Rama.Besarti ishte…

Publiée par Endrit S Zabërgja sur Dimanche 20 septembre 2020

Menu Title