[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Humb jetën një lehonë prej Covid-19 në QKUKBotapress 10 Korrik – Ka vdekur një grua lehonë sot në QKUK, pas gjendjes së rëndë nga COVID-19. Burime të RTK’së bëjnë të ditur se gjendja e gruas nga Podujeva ishte e rëndë.

‘’Ka vdekur në mjekësinë sportive një lehonë e vitit te lindjes 1999, pasdite kishte kryer prerjen cezariane. Ishte sjellur në klinikë në gjendje të rëndë dhe me vështirësi iste kryer lindja’’.

Menu Title