.
×

I jepet lamtumira vajzës së Çun Lajçit, aktori me lot në sy e përcjell vajzën e tij në banesën e fundit(Foto) 

 

Aktori mjaft i njohur shqipar Cun Lajçi, ditën e diel ka marrë një lajm tejet të dhimbshëm, ku vajza e tij Bubulina ka ndërruar jetë, raporton Botapress

Sot në Drelaj të Rugovës është bërë varrimi i saj dhe përvec familjarëve lamtumirën e fundit i kanë dhënë edhe shumë miq e qytetarë të ndryshëm.

Pamje nga këto momente prekëse ju sjell Botapress.

Ndryshe, aktori ia kushtoi një poezi mjaft rrënqethëse bijës së tij .