[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

IKSHPK’ja me apel për qytetarët: Mos dilni nga shtëpia, mos u grumbulloniBotapress, 4 Prill – nstitui Kombëtar i Shëndetësisë Publike u ka bërë edhe njëherë apel qytetarëve që të rrijnë në shtëpi dhe të mos grumbullohen.
IKSHPK’ja u ka bërë thirrje qytetarëve që t’u përmbahen rekomandimeve të tyre, të ruajnë higjienën sepse kjo ua shpëton jetën.
IKSHPK po ashtu ka thënë që duhet së bashku ta frenojnë përhapjen e virusit.

Menu Title