[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

ILIR META: Taksa Kosovë-Shqipri të hiqet.! Ja kur..?Ilir Meta i pyetur nga gazetari Sadri Imeri se a është taksa e kalimashit vendim i gabuar i Edi Rames. Ai eshte pergjigjur se po, dhe tregoi se kur do te hiqet..! Shkruan Vizioni.Info

Menu Title