[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si ndodhi grabitja në Shtime, në vlerë 20 mijë euroNjë vjedhje e rëndë ka ndodhur në komunën e Shtimes më 28 korrik të këtij viti. ndeksOnline ka siguruar pamje, ku shihen të dyshuarit duke hyrë në objekt për të kryer veprën.

Sipas burimeve të IndeksOnline, këtë natë hajnat kishin vjedhurë gjësende në vlerë 20 mijë euro. Në bazë të të dhënave, hajnat kishin marrë 19 shtëpiza të kompjuterëve dhe 3 monitorë.

Menu Title