[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Jennifer Lopez dhe Lady Gaga performojnë në betimin e Joe Biden (VIDEO)Dy këngëtaret e famshme, Jennifer Lopez dhe Lady Gaga, kanë performuar në ceremoninë e ianugurumit të Joe Biden president dhe Kamala Harris zëvendëspresidente, transmeton Botapress.info

J Lo këndoi “America the Beautiful” pasi Harris bëri betimin.

Ndërkaq, Gaga interpretoi Himnin Kombëtar të SHBA-së me bandën e marinës së SHBA-së, duke mbajtur një mikrofon të artë.

Po ashtu, ajo kishte një pëllumb të arit të vendosur në xhaketën e saj, transmeton Botapress.info

Menu Title