[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Jo vetëm gazetarin, Çakmaku fyen rëndë edhe Ambasadorin GashiAvni Çakmaku nga partia Fjala, ka eskaluar dhe ka fyer rëndë gazetarin Visar Duriqi sonte në një emsion live në kanal 10. Mirëpo, ky nuk është rasti i parë që ky perso shan dhe ofendon me nënë publikisht.

Një ditë më parë Çakmaku në rrjetin social ka sharë më nënë edhe ambasadorin e Kosovës në Francë, Qëndrim Gashin, madje e ka qujatur edhe “kali”.

“O qëndrim kali nuk bëhesh më i madh duke ofenduar muslimanët duhet të të vie turp bre pisin e nanës”, ka shkruar ai në Facebook.

Më poshtë keni videon dhe ofendimin e ulët që ka bërë Çakmaku i partisë Fjala, parti kjo e udhëhequr nga Gëzim Kelmendi.

VIDEO

Menu Title