[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ju dha lamtumira e fundit personit që humbi jetën në ndeshjeKasim Krasniqi nga fshati Qifllak komunë e Rahovecit ka ndërruar jetë në një aksident që përfundoi me fatalitet, pas aksidentit me fatalitet familja ia zgjati dorën e pajtimit familjes Golaj duke e falur gjakun shkruan Botapress.info

Të afërmit për Gazeten Botapress kanë dërguar dhe video nga varrimi i tashmë të ndjerit, shkruan Botapress.info

56- vjeçarit ju dha lamtumira e fundit sot për në banesën e tij të fundit, miqtë dhe shokët e kujtuan si njëri të mirë të përkushtuar dhe me shumë vlera, shkruan Botapress.

 

Menu Title