[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ju prezantojmë artistin e ri dhe mjaft talent Taulant AbazajAi është super talent në muzikën që bënë deri tani, po pëlqehet dhe komentohet mjaft, ky është këngëtari Taulant Abazaj, shkruan Botapress.info

Taulant Abazaj ka filluar të shfaq talentin e tij me cover-a të ndryshme ku këndon shumë bukur, gjithashtu Taulanti po komentohet edhe për pamjen e tij dhe dukjen skenike me të cilen po paraqitet. Taulan Abazaj  është mjaft i ri dhe ka vetëm pak kohë që ka nisur pasionin e tij dhe mjaft premtues në skenën muzikore e mjafton që ta dëgjoni e do të bindeni se ai do të jetë një emër i rëndësishëm në skenën shqiptare, shkruan Botapress.info

Artisti premton shumë në skenen muzikore, ku thotë se në të ardhmen e afërt edhe do lansoj këngë me videoklipe, shkruan Botapress.info

Mjafton të hyni në instagramin e tij dhe ti shihni cover-at dhe ta vlerësoni talentin që Taulanti e ka.

Menu Title