[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kadri Veseli u shkon në konak prindërve të presidentit ThaçiKryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka shkuar në konakun e prindërve të presidentit Thaçi..Në një fotografi të publikuar në faqen zyrtare në Facebook, Veseli ka bërë të ditur se ka qëndruar këtë të enjte në fshatin Burojë të Skenderajt.

“Në Burojë, me prindërit e Presidentit dhe vëllait tim nga lufta, Hashim Thaçi”, ka shkruar Veseli.

Në Burojë, me prindërit e Presidentit dhe vëllait tim nga lufta, Hashim Thaçi.

Publiée par Kadri Veseli sur Jeudi 2 juillet 2020

Menu Title