[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kejvina Kthella: “Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!”Kejvina Kthella është një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar, dhe për këtë është e vetdijshme. Ish-velina ka treguar edhe njëherë sa vetbesim ka përmes një postimi në Instagram.

Teksa ka përdorur një “filter” nga seriali manga japonez “Sailor Mooon” duke pozuar përpara pasqyrës, modelja e cila tani jeton në Los Anxhelos, ka ndarë dhe një thënie të personazhit kryesor, “Oh djalë! Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!”

Menu Title