[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kelmendi: I thojsha Shpendit, ndërroja emrin e partisë!Pas humbjes së PSD-së ka reaguar përmes një postimi në Facebook edhe Adriatik Kelmendi publicist, gazetar e moderator i njohur kosovar. Kelmendi në një postim të tij në Facebook ka këtë porosi për lidershipin e PSD-së, përcjellë Botapress;

I thoja këtyre të PSD-së që emrin e partisë e kanë gabim.
Edhe Agim Çeku në sondazhe dilte bindshëm lideri më i popullarizuar në Kosovë – u bë kryetar i PSD-së dhe në zgjedhje i mori 1 për qind!
Mund ta ndërrojnë emrin e partisë për zgjedhjet e ardhshme!

Menu Title