[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kelmendi skuqë Ahmetin, ia përmend dështimet (Video)Botapress, 6 Tetor

Moderatori i emisionit “Rubikon”,Adriatik Kelmendi, ka zënë ngushtë të parin e Prishtinës Shpend Ahmeti duke i përmend atij disa nga dështimet gjatë qeverisjes së tij në këtë komunë.

Video e publikuar në faqen që mban emrin “Enciklopedia” tregon momentin kur Ahmeti zinet ngushtë nga moderatori i emisionit në fjalë.

Ahmetit i përmenden dështime si Prishtina Parking, parqet, dhe pranimet teknike të ndërtesave, dhe deri te ndërtimet e shkollave të cilat ishin premtuar, e këto duket se e bëjnë Ahmetin të skuqet.

SHIKO VIDEON

Menu Title